Základní škola Spojenců 1408

Městská část Praha - Horní Počernice

Vysvědčení

18. Červen 2020 - 12:44 -- bleskova

Vysvědčení budeme rozdávat 26.6. 2020 ve třídách, kam mají tento den přístup všechny děti. Tedy i ty, které dosud do školy nechodí. Asi v 8,45 se přemístíme do divadla v přírodě, kde se rozloučíme s dětmi z 5. třídy. Tam také proběhne třídní skupinové fotografování. Peníze a předání fotografíí budeme řešit v září.

Od 22.6. začne probíhat půdní vestavba v naší škole. Trvat bude jeden rok. Z tohoto důvodu si děti letos nechají učebnice přes prázdniny doma a vybírat je budeme až v září. Pouze 5. třída je bude odevzdávat koncem letošního června.

Cvičební úbory, které nebyly v daném termínu vyzvednuty, jsou již v kontejneru na oblečení. Jediné, co jsme ve škole nechali jsou přezůvky, cvičky, kecky. Jsou v koši u hlavního vchodu.